4 990 Lekë


Përshkrimi

  • Hekur vertikal me ngrohje te shpejte qe ju lejon te filloni hekurosjen tuaj menjehere
  • Kapaciteti i ujit prej 260 ml dhe kabllo 2.5 m ju lejon te punoni permes hekurosjes tuaj duke e bere ate ideal per veshje, kostume, fustane, kemisha dhe pantallona, ​​si dhe perdet
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 52917

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

190 Lekë
Shitur (1765)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (1765)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
- 600 L
7 990 Lekë
8 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
14 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
14 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Revolucion ne menyren tuaj te hekurosjes! Me hekurin vertikal nga Ariete hekurosja do te jete per ju si nje argetim.         

Gati ne pak momente, i lehte per tu perdorur dhe i lehte per tu mbajtur. Ju lejon te hekurosni dhe pastroni me lehtesi rrobat e

varura pa perdorur tavolinen e hekurosjes. Ju mund te perdorni hekurin vertikal per te rifreskuar perdet ose perpareset e femijes

suaj, por edhe per te desinfektuar jasteket dhe divanet ne dhomen e gjumit.

Hekurosje me hekur vertikal, freskon dhe pastron rrobat e pelhurat tuaja!

stiratrice verticale a vapore ariete ferro da stiro verticale

Hekurosni vertikalisht pa tavoline hekurosjeje

Nga sot mund te hekurosni rrobat tuaja te varura dhe pa mundim! Kemishat, xhaketat, pantallonat, palltot, me hekurin

vertikal te hekurosjes do te jene gjithnje perfekte dhe te gatshme per t’u veshur fale avullit ne pak sekonda dhe pllakes

prej çeliku te pandryshkshem qe eliminon rrudhat dhe drejton rrobat me nje kalim te vetem.

stiratrice verticale a vapore ariete ferro da stiro verticale vapore in 30 secondi

Avulli gati per 30 sekonda

Me hekurin vertikal, hekurosja nuk eshte me nje aktivitet i gjate dhe i merzitshem.

Mund te hekuroseni ne çdo vend, pa pasur nevoje tavoline hekuri, disa minuta para se te vishni rrobat,

sepse avulli eshte gati per 30 sekonda dhe do ta beje çdo veshje perfekte.

stiratrice verticale a vapore ariete ferro da stiro verticale

Hekur i lehte dhe i dobishem me avull

Hekurosja gjithmone ju eshte dukur e merzitshme dhe e lodhshme?

Me hekurosjen vertikale gjithçka do te jete shume me e lehte dhe me e shpejte! Perjetoni kenaqesine qe keni nje garderobe

gjithmone te rregullt, me veshje te varura te fresketa dhe te hekurosura mire, te gatshme per çdo rast me hekurosjen vertikale

do te shihni se hekurosja nuk eshte me aq e keqe.

stiratrice verticale a vapore ariete ferro da stiro verticale portatile

Gjithashtu edhe nje hekur udhetimi

Kur pergatisni valixhen tuaj, mos harroni hekurosjen vertikale. Do te jete shume e dobishme per freskimin e fustaneve dhe

kemishave para se t’i vishni ato. Hekuri vertikal Ariete eshte aq kompakt dhe i lehte, saqe ze vetem vendin e nje furçe dhe

nuk do te rendoje bagazhet tuaja.

Specifikat

Marka Ariete
Garancia 2 Vite
Fuqia ne Watt 1200 W

Produktet që keni parë

Reviews (0)