14 990 Lekë


Përshkrimi

  • Hekur per hekurosje markes Daewoo
  • Punon me kaldaje per performace profesionale
  • Ngrohet brenda 3 minutave
  • Mjafton nje kalim i hekurit dhe veshjet jane gati
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 39129

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

4 produkte te tjere ne te njejten kategori:

9 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
16 990 Lekë
I disponueshëm
- 31 L
159 Lekë
190 Lekë
Shitur (94)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Përshkrimi

Hekur i markes Daewoo modeli DSG-700

Me kaldaje dhe fuqi 2000- 2400 W

Hekuri eshte me avull dhe eshte shume efektiv ne procesin e hekurosjes

Pllaka e hekurosjes eshte qeramike

Hekuri ngrohet brenda 3 minutave

Kapaciteti mbajtes i depozites eshte 1.8 liter dhe shperndarja e avullit ne 90 g / min dhe nje presion prej 3.5 bar per hekurosje

te shpejte dhe te lehte, madje edhe ne pelhura delikate.

Funksion vertikal dhe me filter anti-gelqeror

Fale sistemit kabllor EasyCord ju shijoni lirine e levizjes gjate hekurosjes.

Specifikat

Marka Daewoo
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 2400 W
Kapaciteti (ne Litra) 1.8 Liter

Produktet që keni parë

Reviews (0)