6 290 Lekë


Përshkrimi

Hekur i markes Philips modeli GC2672/40

Pllaka e hekurit eshte material qe nuk ngjit, qeramike

Me fuqi 2300W. Per hekurosjen e rrobave te ndryshme

Hekurosje ne te thate,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25653

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
1 690 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
7 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
3 890 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
23 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 890 Lekë
Kurseni 900 L
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
3 990 Lekë
3 ne stok

Përshkrimi

Hekur i markes Philips modeli GC2672/40

Pllaka e hekurit eshte material qe nuk ngjit, qeramike

Me fuqi 2300W. Per hekurosjen e rrobave te ndryshme

Hekurosje ne te thate, me avull ose me sprucim uji. Presioni i avullit 35g/min

Me kontroll te temperatures dhe depozite uji. Depozita ka kapacitet 300 ml

Hekuri ka funksion antikalkare, funksion antirrjedhje dhe funksion vetepastrues

Fuqia deri në 2300 W për nxehje në 30 sekonda

Hekuri EasySpeed Advanced nxehet shpejtë dhe ofron rezultate fantastike të hekurosjes.

Avull i vazhdueshëm deri në 35 g / min

Prodhimi i vazhdueshëm i avullit deri në 35 g / min ju jep sasinë e përsosur të avullit për të hequr në mënyrë efikase të gjitha rrudhat.

Mbushje dhe zbrazje e shpejtë

Një hapësirë e madhe për të mbushur dhe zbrazur rezervuarin e ujit më shpejtë.

Saktësi e trefishtë për kontroll dhe shikueshmëri optimale

Maja e hekurit ka një saktësi të trefishtë. Maja është e hollë, ka një pjesë të harkuar për kopsat dhe një dizajn konik që ju mundëson të arrini edhe në zonat më të ndërlikuara si ajo midis kopsave.

Sistemi Drip-stop

Sistemi Drip Stop parandalon rrjedhjen e ujit dhe ju lejon të hekurosni pëlhura delikate në temperatura të ulëta pa u shqetësuar për njollat që mund të lënë pikat e ujit.

Rezervuar uji me kapacitet 300 ml

Me rezervuarin e ujit prej 300 ml ju mund të hekurosni më shumë rroba, pa pasur nevojë të mbushni rezervuarin shpesh.

Butoni Calc-Clean për performancë të qëndrueshme të avullit

Ky hekur punon edhe me ujë të rubinetit. Calc-clean është një funksion i integruar i pastrimit për të hequr smërçin dhe për të ruajtur performancën optimale.

Kapëse për kabllon për ruajtje të shpejtë dhe të rregullt

Thjesht mbështilleni kabllon rreth bazës së hekurit dhe kapeni me kapësen, kështu që hekuri mund të ruhet me kujdes.


Shpërthim avulli deri në 180 g

Avulli shtesë deri në 180 g ju mundëson të hiqni lehtësisht edhe rrudhat më të vështira.

Pllakë qeramike e qëndrueshme

Pllaka qeramike është rezistente ndaj gërvishtjeve, rrëshqet mirë dhe është e lehtë për t'u pastruar.

Specifikat

Marka Philips
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 2300W
Gjatesia e kordonit Gjatesia e kordonit 2 m
Kapaciteti (ne Litra) 300 ml
Lloji i hekurit I thjeshte

Produktet që keni parë