8 690 Lekë
9 590 Lekë
Kurseni 900 Lekë


Përshkrimi

Hekur per hekurosje Philips Sistem Vetpastrues Mund te kryeni dhe hekurosje vertikale

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 21205

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

4 590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Hekur Philips modeli GC3582/20

Me pllake qeramike per hekurosje efikase

Depozite uji dhe buton per perdorimin ose jo te hekurosjes me avull

Fuqia 2400W

Fikje automatike ne rast mosperdorimi per disa minuta

Sistem Vetpastrues

Gjatesia e avullit 2 metra

Fuqia e hekurosjes deri ne 40g/min

Pesha 1.2kg

Mund te kryeni dhe hekurosje vertikale

Specifikat

Marka Philips
Garancia 2 vjet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 690 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (13)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
6 990 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
2 ne stok
8 990 Lekë
I disponueshëm
10 990 Lekë
I disponueshëm
10 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
7 190 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 690 Lekë
3 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
I disponueshëm
10 990 Lekë
1 ne stok
5 490 Lekë
1 ne stok
7 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.