11 990 Lekë


Përshkrimi

Hekur ROWENTA DW6010F1

Hekur Rowenta

Pllaka e hekurosjes prej inoxi

2400 W

Funksion kundra smercit

Funksion i vetepastrimit

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 1367

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
7 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
3 890 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
23 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Hekur ROWENTA DW6010F1

Hekur Rowenta

Pllaka e hekurosjes prej inoxi

2400 W

Funksion kundra smercit

Funksion i vetepastrimit

Kapaciteti i depozites 300ml

Fuqia e avullit 180g/min

Eco Inteligjent (kursen energji)

Gjatesia e kabullit 2m

Pastrim i lehtë për më shumë jetëgjatësi

Funksioni i integruar kundër grumbullimit të smërçit ruan performancën e avullit dhe rezultatet e hekurosjes mbeten të pandryshuara me kalimin e kohës.

Pllakë rezistente

Pllaka e hekurit është rezistente ndaj gërvishtjeve, rrëshqet mirë dhe është e lehtë për t'u pastruar.


Performancë e fuqishme

Prodhimi i vazhdueshëm i avullit deri në 40 g/min ju jep sasinë e përsosur të avullit për të hequr në mënyrë efikase të gjitha rrudhat. Hekuri gjithashtu prodhon avull të fuqishëm prej 180 g/min për të trajtuar në mënyrë të përsosur rrudhat më të vështira. Fuqia 2500 W mundëson ngrohjen e shpejtë të hekurit.

Hekurosje vertikale

Ky hekur ka një funksion të hekurosjes vertikale nëpërmjet avullit, për heqjen e rrudhave në copa të varura si perdet, kostumet ose veshje të tjera të varura.

Teknologjia Eco

Sistemi i ri Eco ju jep mundesi të kurseni deri në 30% më shumë energji duke ruajtur efiçiencën e hekurosjes.

Mbani të pastra rrobat tuaja

Funksioni i anti-pikimit parandalon hekurin që të lerë njolla uji në rrobat tuaja, madje edhe kur hekurosni në temperaturë të ulët.

Shpërndarje perfekte e avullit

Teknologjia e pllakës së hekurit "Microsteam 400 3D" është unike dhe ka 400 mikro vrima për përhapjen uniforme të avullit.

Rehati në përdorim

Dizajni ergonomik siguron kontroll të plotë të hekurit në duart tuaja.

Saktësi absolute

Maja e hekurit ofron hekurosje të përsosur në çdo detaj. Do të mund të arrini lehtësisht zonat e vështira si jaka, mengët ose rreth kopsave.

Specifikat

Marka Rowenta
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Fuqia ne Watt 2400 W
Gjatesia e kordonit Gjatesia e kordonit 2 m
Lloji i hekurit I thjeshte

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Byon

Shume i lehte ne perdorim

Produkt shume i mire goxha i lehte dhe avulli te ndihmon tmerrsisht shume ne heqjen e rrudhave nga rrobat.
Transporti super i shpejte!

Byon

Fantastik

Hekurosje perfekte vetem me nje kalim
Porosia erdhi ne kohe :)
E sugjeroj per kedo qe do te bleje nje hekur :)