4 990 Lekë


Përshkrimi

  • Hekur Russell Hobbs 22523-56/RH

  • Hekur me te cilin mund te hekurosni ne te thate, me avull ose dhe me sperkatje.

  • Hekuri ka sistem vetpastrimi dhe sistem anticalcare.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 17269

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok
3 180 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Hekur Russell Hobbs 22523-56/RH

Hekur me te cilin mund te hekurosni ne te thate, me avull ose dhe me sperkatje.

Hekuri ka sistem vetpastrimi dhe sistem anticalcare.

Shtresa e poshte qeramike, e cila nuk ngjit

Depozite transparente per te pare nivelin e ujit

Rregullues nxehtesie si dhe drite treguese per nxehtesine.

Specifikat

Marka Russell Hobbs
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 2400 W
Pllaka Pllaka Qeramike
Kapaciteti (ne Litra) 320ml
Lloji i hekurit I thjeshte

Produktet që keni parë

Reviews (0)