4 190 Lekë


Përshkrimi

  • Hekur marka Russell Hobss modeli 23591-56
  • Avull automatik, sistem anti-rrjedhjes se ujit
  • Hekurosje horizontale dhe vertikale, mbrojtje nga mbinxehja
  • 1 vit garanci
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32036

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
I disponueshëm
9 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
3 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 800 L
4 190 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 590 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Hekur rrobash i markes Russell Hobss modeli 23591-56

Teknologji e re e avullit automatik per te maksimizuar efikasitetin 

Veshje qeramike per te shperndare ne menyre te barabarte ngrohjen

Fuqia 2600 W 

Eleminon rrezikun e kapjes dhe ngjyrosjes se pelhurave 

Sistem anti rrjedhjes se ujit dhe me tregues te nivelit te ujit

Depozita transparente e ujit e cila mban 240 ml uje.

Specifikat

Marka Russell Hobbs
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 2600 W
Lloji i hekurit I thjeshte

Produktet që keni parë

Reviews (0)