220 Lekë


Përshkrimi

Ushqim për Qen Pedigree

Biskota crunchy për qentë e rritur me mbushjen e mishit me kalcium, vitamina dhe minerale.

Përmban kalcium - për të forcuar kockat dhe dhëmbët,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29343

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Ushqim për Qen Pedigree

Biskota crunchy për qentë e rritur me mbushjen e mishit me kalcium, vitamina dhe minerale.

Përmban kalcium - për të forcuar kockat dhe dhëmbët, Omega 3 - për qimen e bukur dhe jetën aktive

Vitaminat dhe mineralet - për të ruajtur mbrojtjen natyrore të trupit

Sasia e paketimit: 150 gr

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

90 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
90 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
250 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
250 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al