6 790 Lekë


Përshkrimi

Set Tenxhere + Tigan Kaisa Villa KV-1001

Material Stainless Steel shume cilesore

Seti permban 12 pjese:

1 tigan i thelle me kapak me permasa 16x9 cm dhe kapacitet...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 24083

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set Tenxhere + Tigan Kaisa Villa KV-1001

Material Stainless Steel shume cilesore

Seti permban 12 pjese:

1 tigan i thelle me kapak me permasa 16x9 cm dhe kapacitet 1.9L

1 Tigan me kapak me permasa 24x6.5cm

4 tenxhere me kapak me permasa te ndryshme:

16x9,5cm kapacitet 1.9 Litra

18x10.5cm me kapacitet 2.5Litra

20 x11.5 cm me kapacitet 3.4Litra

24x13.5 cm me kapacitet 5.8Litra

Texheret dhe tiganet jane te pershtatshem per soba me induksion

Specifikat

Marka Kaisa Villa
Materiali Stainless Steel

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
4 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (15)
4 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (44)
3 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (17)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (28)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (23)
3 ne stok
790 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
990 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
4 ne stok
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
2 ne stok
3 190 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1800 L
I disponueshëm
899 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
2 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (9)
Nuk ka me gjendje
290 Lekë
350 Lekë
Kurseni 60 L
Shitur (1)
4 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
590 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (1)
4 ne stok

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al