4 590 Lekë


Përshkrimi

Tenxhere inoksi cilesore, e markes Kaisa Villa

Seti permban 3 tenxhere me kapake qelqi me permasa:

1.   18 x 10.5 cm dhe kapacitet 2.5 L

2.   22 x 12.5 cm dhe kapacitet...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24088

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tenxhere inoksi cilesore, e markes Kaisa Villa

Seti permban 3 tenxhere me kapake qelqi me permasa:

1.   18 x 10.5 cm dhe kapacitet 2.5 L

2.   22 x 12.5 cm dhe kapacitet 4.5 L

3.   24 x 13.5 cm dhe kapacitet 5.8 L

Pjesa e fundit te tenxhereve eshte e ndertuar me 5 shtresa te cilat ruajne nxehtesine dhe e shperndajne me shpejt ate

Per gatime te shpejta dhe me shije

Perdoren ne te gjitha llojet e sobave edhe ne ato me induksion

Specifikat

Marka Kaisa Villa

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
4 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (15)
4 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (44)
3 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (17)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (28)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (23)
3 ne stok
790 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
990 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
4 ne stok
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
2 ne stok
3 190 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1800 L
I disponueshëm
899 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
2 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (9)
Nuk ka me gjendje
290 Lekë
350 Lekë
Kurseni 60 L
Shitur (1)
4 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
590 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (1)
4 ne stok

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al