2 990 Lekë


Përshkrimi

Ne stinen e ftohte te dimrit gjithcka qe ju duhet eshte lengu i fresket i agrumeve plot vitamina

Me shtrydhesen DSP modeli KJ1003 ju mund te pregatisni lengjet qe deshironi

Ka...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 22546

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Ne stinen e ftohte te dimrit gjithcka qe ju duhet eshte lengu i fresket i agrumeve plot vitamina

Me shtrydhesen DSP modeli KJ1003 ju mund te pregatisni lengjet qe deshironi

Ka kapacitet mbajtes 1.2 liter dhe fuqi shtrydhje 40W

Materiali plastik ndersa pjesa e brendshme Stainless Steel

Mjafton ta ndani frutin ne mes dhe ta vendosni ne pjesen e siperme

Vendoseni ne prize dhe ne pak sekonda lengu eshtei gati

Specifikat

Marka DSP
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 40 W
Kapaciteti (ne Litra) 1.5 L
Nivele shpejtesie 1 Nivele shpejtesie

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
4 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (15)
4 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (44)
3 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (17)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (28)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (23)
3 ne stok
790 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
990 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
4 ne stok
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
2 ne stok
3 190 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1800 L
I disponueshëm
899 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
2 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (9)
Nuk ka me gjendje
290 Lekë
350 Lekë
Kurseni 60 L
Shitur (1)
4 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
590 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (1)
4 ne stok

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al