2 990 Lekë


Përshkrimi

Ne stinen e ftohte te dimrit gjithcka qe ju duhet eshte lengu i fresket i agrumeve plot vitamina

Me shtrydhesen DSP modeli KJ1003 ju mund te pregatisni lengjet qe deshironi

Ka kapacitet mbajtes 1.2 liter dhe fuqi shtrydhje 40W

Materiali plastik ndersa pjesa e brendshme...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 22546

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Ne stinen e ftohte te dimrit gjithcka qe ju duhet eshte lengu i fresket i agrumeve plot vitamina

Me shtrydhesen DSP modeli KJ1003 ju mund te pregatisni lengjet qe deshironi

Ka kapacitet mbajtes 1.2 liter dhe fuqi shtrydhje 40W

Materiali plastik ndersa pjesa e brendshme Stainless Steel

Mjafton ta ndani frutin ne mes dhe ta vendosni ne pjesen e siperme

Vendoseni ne prize dhe ne pak sekonda lengu eshtei gati

Specifikat

MarkaDSP
Garancia1 vit
Fuqia ne Watt40 W
Kapaciteti (ne Litra)1.5 L
Nivele shpejtesie1 Nivele shpejtesie

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (43)
4 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
899 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
699 Lekë
899 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
350 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.