1 790 Lekë


Përshkrimi

Batanije bebesh per Djem, 80x100

Një batanije e butë do t’i kënaqë të vegjlit tuaj me motive të lezetshme për fëmijë. E këndshëm e butë dhe mund

të përdoret për qëllime të...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43728

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

14 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 3000 L
2 990 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
2 990 Lekë
7 990 Lekë
I disponueshëm
- 1800 L
1 190 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (34)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (38)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
790 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
990 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (267)
I disponueshëm
- 1200 L
790 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (109)
I disponueshëm

Përshkrimi

Batanije bebesh per Djem, 80x100

Një batanije e butë do t’i kënaqë të vegjlit tuaj me motive të lezetshme për fëmijë. E këndshëm e butë dhe mund

të përdoret për qëllime të ndryshme, të tilla si një batanije në një krevat fëmijësh, karrocë apo ta marrësh me vete

në lëvizje. Batanija mund te lahet në 40 ° C, duke e mbajtur ambientin e fjetjes të pastër dhe higjenik për fëmijën

tuaj në nivelin më të lartë.

Produktet që keni parë

Reviews (0)