2 690 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 4 800 Lekë


Përshkrimi

  • Nje jorgan gjate gjithe vitit per tu perdorur ne te gjitha stinet
  • Mbulese cilesore me mikrofiber
  • Mbushes bambu per frymemarrje te jashtezakonshme
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41079

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

8 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 12000 L
5 490 Lekë
17 490 Lekë
3 ne stok
- 8300 L
4 690 Lekë
12 990 Lekë
I disponueshëm
- 15000 L
14 990 Lekë
29 990 Lekë
4 ne stok
- 3200 L
2 790 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
- 3200 L
2 790 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 3200 L
2 790 Lekë
5 990 Lekë
I disponueshëm
- 4100 L
2 890 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 4500 L
3 690 Lekë
8 190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Jorgan SleepBamboo do t'ju perkedhel me rehati ne te gjitha stinet.

Kombinimi i mikrofibrave me cilesi te larte dhe fibrave natyrore bambu me aftesine e tij te

jashtezakonshme te thithjes se lageshtires siguron rehati per ata qe djersiten shume gjate gjumit. 

Mund te lahet plotesisht ne 60 ° C pershtatshme per kedo me lekure te ndjeshme, alergjike dhe astmatike.

Idealna odeja za uporabo skozi celo leto

Jorgan ideal per perdorim gjate gjithe vitit Per shkak te kombinimit te materialeve natyrore dhe mikrofibrave,

jorgani me mbushjen e tij do t'ju mbaje te ngrohte ne muajt me te ftohte ne dimer dhe te fresket ne vere. 

Jorgani gjate gjithe vitit eshte pra i pershtatshem per nje gjume te rehatshem ne te gjitha stinet

ose per nje temperature dhome gjumi midis 19-23 ° C

Specifikat

Marka Vitapur

Produktet që keni parë

Reviews (0)