5 990 Lekë


Përshkrimi

Rrobdishan i markës Caleffi, modeli Oceano, ngjyrë bezhë.

I butë dhe absorbues i punuar me kujdes dhe finesë, duke përdorur vetëm 100% pambuk organik  te nje cilësie të lartë. 

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34648

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

490 Lekë
790 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (57)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok

6 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Rrobdishan i markës Caleffi, modeli Oceano, ngjyrë bezhë.

I butë dhe absorbues i punuar me kujdes dhe finesë, duke përdorur vetëm 100% pambuk organik  te nje cilësie të lartë. 

Rrobdishani është i pajisur me kapuc, rrip dhe 2 xhepa përpara i cili mund të lahet në lavatriçe dhe qëndron i butë dhe pas shumë larjesh.

Përthithës shumë i mirë i ujit.

Material i cilësisë së lartë 100% pambuk.

Specifikat

Marka Caleffi
Materiali Pambuk

Produktet që keni parë

Reviews (0)