4 490 Lekë


Përshkrimi

  • Rrobdishan C Rudy Relax per femije me kapuç
  • Materiali pelhure pambuku cilesore 
  • Me nje arush pelushi te qendisur ne roze
  • I pershtatshem per femije nga 1 deri ne 2 vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 50429

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Rrobdishan C Rudy, 1-2 Relax

Rrobdishan me material 100% pambuk e menduar per femije.

Butesia dhe komoditeti i persosur per lekuren delikate dhe te ndjeshme te foshnjes.

Rrobdishani per femije ka nje pamje te thjeshte, e cila pasurohet nga nje arush pelushi i qendisur.

I pershtatshem per femije nga 1 deri ne 2 vjec

Produktet që keni parë

Reviews (0)