7 490 Lekë


Përshkrimi

  • Rrobdishan U Salvador
  • Masa XL
  • Ngjyre e bardhe 
  • Materiali 100% pambuk
  • I pershtatshem per meshkuj dhe femra
  • Me nje jake shalli dhe xhepa anash
  • Lahet ne 40°C
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 70653

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Rrobdishan U Salvador, XL, I bardhe

Rrobdishamber Salvador kaq i nevojshem pas dushit.

Material cilesor 100% pambuku qe siguron rehati maksimale.

I pershtatshem per meshkuj dhe femra.

Me rrip dhe xhepa anesor.

Lahet ne 40 ° C.

Masa XL.

Ngjyre i bardhe. 

Produktet që keni parë

Reviews (0)