9 990 Lekë


Përshkrimi

  • Rrobdishan Babete Bezhe
  • Materiali pambuk dhe mikrofibre
  • I pershtatshem per femra
  • Me jake shalli dhe xhepa anesore
  • Mund te lahet 40 ° C, masa L
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 50424

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Rrobdishan Babete, L, Bezhe

Rrobdishani per femra Babete e bere nga njekombinim i pambukut dhe mikrofibres per te qene me e bute dhe

me e rehatshme per t'u përdorur, keshtu qe do te jeni te lumtur ta vishni.

Ai ka një jake shall dhe xhepa anesore per akoma me shume komoditet.

Me pala te vogla ne menge dhe jaken shall.

Zgjedhje e shkelqyeshme per sauna, palester ose pas dushit.

Mund te lahet ne 40 ° C.

Tkurrja: 5-6%

Pesha: 230 g / m2

Gjatesia e veshjes: 105 cm

Masa L

Produktet që keni parë

Reviews (0)