3 990 Lekë


Përshkrimi

  • Materiali 100% pambuk
  • Gershetim i dendur, i cili siguron thithje te shkelqyeshme
  • Xhepat anash te thella, me kapuç
  • Ngjyra blu
  • Per femije te moshes 6 vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 50430

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Rrobdishan C Rudy, 6 - blu

Rrobdishan me material 100% pambuk e menduar per femije.

Butesia dhe komoditeti i persosur per lekuren delikate.

I pershtatshem per femije 6 vjec, gjatesia 70 cm.

Produktet që keni parë

Reviews (0)