7 990 Lekë


Përshkrimi

Rrobdishan i markës Caleffi, modeli Sirena, ngjyrë vishnje.

I butë dhe absorbues i punuar me kujdes dhe finesë, duke përdorur vetëm 100% pambuk organik  të një cilësie të lartë. 

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34660

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

18 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Rrobdishan i markës Caleffi, modeli Sirena, ngjyrë vishnje.

I butë dhe absorbues i punuar me kujdes dhe finesë, duke përdorur vetëm 100% pambuk organik  të një cilësie të lartë. 

Rrobdishani është i pajisur me kapuc, rrip dhe 2 xhepa përpara i cili mund të lahet në lavatriçe dhe qëndron i butë dhe pas shumë larjesh.

Përthithës shumë i mirë i ujit.

Material i cilësisë së lartë 100% pambuk.

Specifikat

Marka Caleffi
Materiali Pambuk

Produktet që keni parë

Reviews (0)