9 990 Lekë


Përshkrimi

  • Materiali pambuku dhe mikrofiber
  • I pershtatshem per femra dhe meshkuj
  • Me kapuç dhe xhepa anash
  • Mund te lahet ne 40 ° C
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 50442

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Rrobdishan Line me kapuc, L, E kuqe

Materiali i tij nje kombinim pambuku dhe mikrofibre qe e ben me te bute dhe me te rehatshme per t'u perdorur,

keshtu qe do te jeni te lumtur ta vishni.

Rrobdishani ka kapuç dhe xhepa anash te thella per akoma me shume komoditet.

Zgjedhje e shkelqyeshme per sauna, palester ose pas dushit.

Mund te lahet ne 40 ° C.

Tkurrja 5-6%.

Pesha 240 g / m2.

Masa L, gjatesia e veshjes 105 cm.

Produktet që keni parë

Reviews (0)