1 990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 300 Lekë


Përshkrimi

Tenxhere material inoks  Ngjyre silver me diameter 22 cm Material inoks shume cilesore per gatime qe nuk ngjisin Mund te lahet edhe ne lavastovilje. Disajn ergonomik, modern dhe elegant Perdoret ne vatra gazi, qeramike, elektrike, pllaka halogjene dhe me induksion.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30358

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tenxhere material inoks 

Ngjyre silver me diameter 22 cm

Material inoks shume cilesore per gatime qe nuk ngjisin

Mund te lahet edhe ne lavastovilje. Disajn ergonomik, modern dhe elegant

Perdoret ne vatra gazi, qeramike, elektrike, pllaka halogjene dhe me induksion.

Specifikat

Diameter 22 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
2 590 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 900 L
I disponueshëm
33 200 Lekë
I disponueshëm
52 100 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 590 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
13 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 1000 L
4 ne stok
10 990 Lekë
11 990 Lekë
Kurseni 1000 L
4 ne stok
890 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (32)
4 ne stok
13 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (13)
2 ne stok
SHITUR
3 990 Lekë
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
3 290 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (2)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
790 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 990 Lekë
4 690 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (2)
2 ne stok
3 590 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.