3 490 Lekë


Përshkrimi

Pompe elektrike per te fryre komardare, topa, pishina etj

E markes Intex quick fill me rrjedhje ajri 36000 litra ne ore

Me efikasitet dhe siguri maksimale, me tension 220-240/...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26263

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
17 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 790 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1000 L
8 490 Lekë
9 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pompe elektrike per te fryre komardare, topa, pishina etj

E markes Intex quick fill me rrjedhje ajri 36000 litra ne ore

Me efikasitet dhe siguri maksimale, me tension 220-240/ 12V dhe konsum te energjise 78 W

Pomka ka tre koka me madhesi te ndryshme te pershtatshme me valvula te ndryshme

Pompa eshte e papershkueshme nga uji

Per te fryre dysheket e plazhit topat e futbollit apo cdo gje qe ju nevojitet

Specifikat

Marka Intex
Fuqia ne Watt 78 W

Produktet që keni parë

Reviews (0)