6 990 Lekë


Përshkrimi

  • Set kriketi INGCO HKTS42441
  • Seti permban 44 pjese 1/4″+1/2″
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50374

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Set kriketi 44 pc 1/4″+1/2″ INGCO HKTS42441

Mjetet INGCO jane te perkushtuara per t'i bere mjetet me cilesi profesionale te perballueshme.

INGCO beson se cilesia e larte i referohet jo vetem funksionit, perdorshmerisë dhe pamjes, por edhe efikasitetit,

performances dhe mirembajtjes.

    

Seti Kriketit me 44 aksesore perbehet nga:

1Pcs 1/4″Dr Doreze kriketi, 45T

13Pcs 1/4″Dr Koka kriketi: 4-4.5-5-5.5-6-7-8-9-10-11-12-13-14mm

1Pcs 1/4″Dr Koke kriketi me artikulacion

2Pcs 1/4″Dr Zgjatues kriketi:50mm &100mm

1Pcs 1/4″*114mm Doreze Kriketi T 

1Pcs 1/4″*150mm Zgjatues Flexible 

1Pcs 1/2″Dr Doreze kriketi,45T

18Pcs 1/2″Dr Koka kriketi:8-10-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-23-24-27-30-32mm

1Pcs 1/2″Dr Koke kriketi me artikulacion

2Pcs 1/2″Dr Zgjatues kriketi:125mm & 250mm

1Pcs 1/2″*250mm Doreze Kriketi T 

2Pcs Koke kriketi:16mm & 21mm

Material:CR-V(50BV30),i trajtuar ne nxehtesi

Reviews (0)