5 190 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1 800 Lekë


Përshkrimi

Komplet Kriketi 46 Cope Dehco Heydon Version 1

Komplet me vida e kacavida dhe kokat perkatese

Vegla pune te nevosjhme per punen tuaj te perditshme

Seti...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 19236

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

790 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (32)
2 ne stok
6 190 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (3)
2 ne stok
590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (17)
1 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (15)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (15)
3 ne stok
290 Lekë
390 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (4)
1 ne stok
690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
490 Lekë
690 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (3)
4 ne stok
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (3)
4 ne stok
2 690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
3 190 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (3)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (30)
3 ne stok
4 290 Lekë
I disponueshëm
7 190 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Komplet Kriketi 46 Cope Dehco Heydon Version 1

Komplet me vida e kacavida dhe kokat perkatese

Vegla pune te nevosjhme per punen tuaj te perditshme

Seti permban 46 cope dhe eshte per perdorim profesional

Vijne ne nje kuti te posacme me ngjyre jeshile

Specifikat

Permasa W245 x D160 x H66 (mm)

Vleresimet