390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 Lekë


Përshkrimi

Pinca nga Ingco modeli HCP28168

Madhësia: 6 "/ 160mm

Me ngjyre te zeze dhe te verdhe

Pjesa e mbajteses eshte material qe nuk demton duart gjate kohes qe i perdorni

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 24829

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 600 L
1 690 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 200 L
190 Lekë
390 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (34)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
4 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 2000 L
4 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
5 390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 100 L
390 Lekë
490 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
390 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
4 990 Lekë
I disponueshëm
14 890 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Pinca nga Ingco modeli HCP28168

Madhësia: 6 "/ 160mm

Me ngjyre te zeze dhe te verdhe

Pjesa e mbajteses eshte material qe nuk demton duart gjate kohes qe i perdorni

Specifikat

Marka Ingco
Garancia 1 vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)