1 290 Lekë


Përshkrimi

Pistolete per gomat nga Inco modeli ATG0601

Me diameter 63,5mm. Mund te fryni gomat e makines tuaj

Presioni në psi (0-174psi) dhe bar (0-12 bar) 

Mbron gomat nga demtimi....

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24820

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
790 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (24)
1 ne stok
1 090 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (27)
1 ne stok
5 790 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (3)
2 ne stok
5 790 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (1)
1 ne stok
390 Lekë
790 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (16)
2 ne stok
790 Lekë
890 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (5)
I disponueshëm
490 Lekë
590 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (5)
I disponueshëm
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (2)
I disponueshëm
360 Lekë
390 Lekë
Kurseni 30 L
Shitur (14)
2 ne stok
290 Lekë
390 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (15)
3 ne stok
290 Lekë
390 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (4)
I disponueshëm
590 Lekë
690 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
890 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (3)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
3 690 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (3)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
590 Lekë
Shitur (10)
Nuk ka me gjendje
1 790 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (30)
1 ne stok
4 290 Lekë
I disponueshëm
7 190 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Pistolete per gomat nga Inco modeli ATG0601

Me diameter 63,5mm. Mund te fryni gomat e makines tuaj

Presioni në psi (0-174psi) dhe bar (0-12 bar) 

Mbron gomat nga demtimi. Lidhja e tubit të hyrjes së ajrit 350mm

Specifikat

Marka Ingco
Diameter 63.5mm

Produktet që keni parë