890 Lekë


Përshkrimi

Pistolete per pastrim nga Ingco modeli AWG1001

Madhesia e grykes 215mm

Kapaciteti i larjes 0.75Litra

Presioni i funksionimit: 4bar

Është ideale për ju nëse...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24819

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Pistolete per pastrim nga Ingco modeli AWG1001

Madhesia e grykes 215mm

Kapaciteti i larjes 0.75Litra

Presioni i funksionimit: 4bar

Është ideale për ju nëse dëshironi të lani makinat dhe oborrin me presion të lartë uji

Specifikat

Marka Ingco

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

790 Lekë
Shitur (11)
2 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok
390 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
690 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
690 Lekë
890 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
1 990 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (27)
4 ne stok
SHITUR
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (42)
Nuk ka me gjendje

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al