390 Lekë


Përshkrimi

Prerese teli e markes Ingco, modeli HWSP851

Madhësia: 8.5"/215mm

Me ngjyre te zeze dhe te verdhe

Perdoret per prerje te telave, zhveshje kabujsh etj

Pjesa e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 24837

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

790 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (31)
3 ne stok
6 190 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (3)
2 ne stok
5 190 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1800 L
Shitur (1)
1 ne stok
590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (17)
1 ne stok
4 190 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (15)
3 ne stok
390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (3)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (30)
3 ne stok
4 290 Lekë
I disponueshëm
7 190 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Prerese teli e markes Ingco, modeli HWSP851

Madhësia: 8.5"/215mm

Me ngjyre te zeze dhe te verdhe

Perdoret per prerje te telave, zhveshje kabujsh etj

Pjesa e mbajteses eshte material qe nuk demton duart gjate kohes qe i perdorni

Specifikat

Marka Ingco
Garancia 1 vit

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

super

praktike