2 590 Lekë


Përshkrimi

Nje set me krahe dhe koka kriket i markes Ingco

Mjete profesionale dhe cilesore

Praktike dhe lehtesisht te perdoreshme

Nje se me 12 aksesore

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24919

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

790 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (24)
4 ne stok
790 Lekë
Shitur (15)
3 ne stok
890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (14)
2 ne stok
390 Lekë
Shitur (14)
4 ne stok
390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (28)
3 ne stok
4 290 Lekë
I disponueshëm
7 190 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Nje set me krahe dhe koka kriket i markes Ingco

Mjete profesionale dhe cilesore

Praktike dhe lehtesisht te perdoreshme

Nje se me 12 aksesore

Me madhesi 10,11,12,13,14,15,17,19,21,24mm, 1pcs 1/2"72T dhe nje doreze

Specifikat

Marka Ingco
Garancia 1 vit

Produktet që keni parë