3 090 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 900 Lekë


Përshkrimi

Trapan me bateri e markes MaxPuls modeli MP-CD07

Vegla pune te cilat do ja u bejne me te lehta punimet qe mund te jeni duke bere

Bateria 12.8V.

Rrotullime: 0-650/min.

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 27019

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

790 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
- 2000 L
4 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 2000 L
4 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
790 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
- 900 L
3 290 Lekë
4 190 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
- 200 L
690 Lekë
890 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 100 L
390 Lekë
490 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
- 100 L
490 Lekë
590 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 100 L
390 Lekë
490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
390 Lekë
Shitur (15)
1 ne stok
- 100 L
290 Lekë
390 Lekë
Shitur (17)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 100 L
590 Lekë
690 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
2 690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
11 990 Lekë
I disponueshëm
- 1300 L
3 190 Lekë
4 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 600 L
1 990 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (30)
3 ne stok
- 2000 L
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
4 290 Lekë
I disponueshëm
7 190 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Trapan me bateri e markes MaxPuls modeli MP-CD07

Vegla pune te cilat do ja u bejne me te lehta punimet qe mund te jeni duke bere

Bateria 12.8V.

Rrotullime: 0-650/min.

Koha e karikimit: 3- 5 ore.

Mandrino pa celes: 1-10 mm

Rrotullimet ne minute: 19+1

Me fuqi 5000 W

Mundeson shpime ne metal 13mm, ne dru 25mm dhe beton 16mm

Funksion revers dhe godites

Ne paketim perfshihet trapani, karikuesi dhe 1 bateri.

Specifikat

Marka MaxPlus
Garancia 3 muaj
Shpejtesia Maksimale 0-650 rrot/min

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

super

E lehte per t'u perdorur, nuk eshte shume e rende dhe e ben komod perdorimin e tij, mjaft i fuqishëm

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

super

E lehte per t'u perdorur, nuk eshte shume e rende dhe e ben komod perdorimin e tij, mjaft i fuqishëm