3 990 Lekë


Përshkrimi

  • Trapan me Bateri MaxPlus
  • Bateri litiumi 12.8 V
  • Shpejtesia: 0-650 / min
  • Koha e karikimit: 3-5 ore
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 27019

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
- 400 L
590 Lekë
990 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok

Përshkrimi

Trapan me bateri e markes MaxPuls modeli MP-CD07

Vegla pune te cilat do ja u bejne me te lehta punimet qe mund te jeni duke bere

Bateria 12.8V.

Rrotullime: 0-650/min.

Koha e karikimit: 3- 5 ore.

Mandrino pa celes: 1-10 mm

Rrotullimet ne minute: 19+1

Mundeson shpime ne metal 13mm, ne dru 25mm dhe beton 16mm

Funksion revers dhe godites

Ne paketim perfshihet trapani, karikuesi dhe 1 bateri.

Specifikat

Marka MaxPlus
Garancia 3 muaj
Shpejtesia Maksimale 0-650 rrot/min

Produktet që keni parë

Reviews (5)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews

Deri tani eshte perfekt shume i mire


Me punen qe une bej eshte vertet shume i mire


Produkt shume cilesore


Shume I kenaqur me produktin


super

E lehte per t'u perdorur, nuk eshte shume e rende dhe e ben komod perdorimin e tij, mjaft i fuqishëm

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews

Deri tani eshte perfekt shume i mire


Me punen qe une bej eshte vertet shume i mire


Produkt shume cilesore


Shume I kenaqur me produktin


super

E lehte per t'u perdorur, nuk eshte shume e rende dhe e ben komod perdorimin e tij, mjaft i fuqishëm