3 591 Lekë
3 990 Lekë


Përshkrimi

Trapan me bateri e markes MaxPuls modeli MP-CD07

Vegla pune te cilat do ja u bejne me te lehta punimet qe mund te jeni duke bere

Bateria 12.8V.

Rrotullime: 0-650/min.

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27019

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Trapan me bateri e markes MaxPuls modeli MP-CD07

Vegla pune te cilat do ja u bejne me te lehta punimet qe mund te jeni duke bere

Bateria 12.8V.

Rrotullime: 0-650/min.

Koha e karikimit: 3- 5 ore.

Mandrino pa celes: 1-10 mm

Rrotullimet ne minute: 19+1

Me fuqi 5000 W

Mundeson shpime ne metal 13mm, ne dru 25mm dhe beton 16mm

Funksion revers dhe godites

Ne paketim perfshihet trapani dhe bateria 

Specifikat

Marka MaxPlus
Garancia 3 muaj
Shpejtesia Maksimale 0-650 rrot/min

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
1 ne stok
590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (14)
4 ne stok
801 Lekë
890 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (3)
I disponueshëm
1 161 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (4)
I disponueshëm
441 Lekë
490 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
I disponueshëm
4 941 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (2)
I disponueshëm
3 591 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
I disponueshëm
441 Lekë
490 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (5)
I disponueshëm
531 Lekë
590 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (4)
I disponueshëm
441 Lekë
490 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
I disponueshëm
351 Lekë
390 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (13)
3 ne stok
SHITUR
351 Lekë
390 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (14)
Nuk ka me gjendje
351 Lekë
390 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (3)
I disponueshëm
621 Lekë
690 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
531 Lekë
590 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (5)
I disponueshëm
441 Lekë
490 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
I disponueshëm
891 Lekë
990 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (3)
I disponueshëm
2 421 Lekë
2 690 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (5)
I disponueshëm
4 491 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
12 591 Lekë
13 990 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
621 Lekë
690 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (8)
I disponueshëm
2 331 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (5)
I disponueshëm
10 791 Lekë
11 990 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
3 490 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (3)
1 ne stok
1 521 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (17)
I disponueshëm
801 Lekë
890 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
I disponueshëm
1 521 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (3)
I disponueshëm
SHITUR
531 Lekë
590 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
2 331 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (28)
3 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

super

E lehte per t'u perdorur, nuk eshte shume e rende dhe e ben komod perdorimin e tij, mjaft i fuqishëm

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al