2 590 Lekë


Përshkrimi

 Vidator i markës MaxPuls modeli MP-CDCL04 3.6V me bateri Li-lon i cili të lejon ta perdoresh në cfarë do lloj kendi. Vidatori kryen 180 rrotullime për minutë dhe punon me bateri Li-lon 1300mAh Paketimi permban madrino pa çelës 6,35mm dhe 10 aksesore te ndryshme per vidatorin

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27209

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

 Vidator i markës MaxPuls modeli MP-CDCL04 3.6V me bateri Li-lon i cili të lejon ta perdoresh në cfarë do lloj kendi.

Vidatori kryen 180 rrotullime për minutë dhe punon me bateri Li-lon 1300mAh

Paketimi permban madrino pa çelës 6,35mm dhe 10 aksesore te ndryshme per vidatorin

Specifikat

Marka Maxpuls
Garancia 6 muaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

790 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (17)
2 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
790 Lekë
Shitur (11)
2 ne stok
801 Lekë
890 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (2)
I disponueshëm
4 941 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
I disponueshëm
3 591 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
441 Lekë
490 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (3)
I disponueshëm
531 Lekë
590 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (2)
I disponueshëm
441 Lekë
490 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
351 Lekë
390 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (9)
2 ne stok
351 Lekë
390 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (6)
I disponueshëm
351 Lekë
390 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
I disponueshëm
531 Lekë
590 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
441 Lekë
490 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
891 Lekë
990 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (2)
I disponueshëm
2 421 Lekë
2 690 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
I disponueshëm
4 491 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
621 Lekë
690 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (3)
I disponueshëm
2 331 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (2)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
690 Lekë
890 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
1 521 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (39)
3 ne stok
9 891 Lekë
10 990 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
New
4 290 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.