2 990 Lekë


Përshkrimi

Fresibel e markes Ingco modeli AG7108

Shperjtesia e levizjes 11000rmp

Madhesia e diskut 4,5" dhe fuqi 710W

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24793

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Fresibel e markes Ingco modeli AG7108

Shperjtesia e levizjes 11000rmp

Madhesia e diskut 4,5" dhe fuqi 710W

Tensioni 220-240V 50 Hz

Me doreze mbajtese gomje per te lehtesuar punen tuaj

Lehtesoni punen tuaj me vegla te cilat mund ti perdorni pa problem edhe ne shtepi.

Specifikat

Marka Ingco
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 710W
Diameter 4,5"

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 790 Lekë
4 590 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
1 ne stok
4 590 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
2 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
2 ne stok
15 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (33)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 390 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (2)
2 ne stok
7 490 Lekë
8 490 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
5 890 Lekë
I disponueshëm
25 590 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
10 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
18 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
15 390 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al