8 990 Lekë


Përshkrimi

Matrapik i markes Ingco modeli RH

Me fuqi 1050W dhe 4000bpm shpime per minute

Shpon ne celik 13mm, ne dru 40mm dhe ne beton 28mm

Shpejtesi minimale rrotullimi 900rpm

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 24794

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

18 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
5 890 Lekë
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (17)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (12)
4 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Matrapik i markes Ingco modeli RH

Me fuqi 1050W dhe 4000bpm shpime per minute

Shpon ne celik 13mm, ne dru 40mm dhe ne beton 28mm

Shpejtesi minimale rrotullimi 900rpm

Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz

Specifikat

Marka Ingco
Garancia 1 Vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)