8 990 Lekë


Përshkrimi

 Matrapik i markes MaxPuls modeli MP-HD005

Me funksion shpues dhe godites

Tensioni 230W-50hZ. Matrapiku ben 800 rrotullime per minut

Pa goditje kryen 3150/min

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27180

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

18 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
8 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
5 890 Lekë
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (17)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 890 Lekë
Shitur (12)
4 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

 Matrapik i markes MaxPuls modeli MP-HD005

Me funksion shpues dhe godites

Tensioni 230W-50hZ. Matrapiku ben 800 rrotullime per minut

Pa goditje kryen 3150/min

Shpon 13mm ne metal, 40mm ne dru dhe 26mm ne gur

Specifikat

Marka Maxpuls
Garancia 3 muaj
RPM 800

Reviews (0)