2 542 Lekë
2 990 Lekë

-15%Përshkrimi

Vidator me Bateri Somafix SFS48A

Vidator me bateri per montimin e vidave

Marka Somafix modeli SFS48A, ngjyre portokalli me te zeze

Me nje kohe karikimi...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 18118

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 15%
2 457 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
- 2000 L
5 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 15%
1 522 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
- 1000 L
4 490 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
- 15%
10 702 Lekë
12 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 15%
4 242 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 15%
3 902 Lekë
4 590 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
- 15%
2 287 Lekë
2 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2000 L
5 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 15%
13 592 Lekë
15 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 15%
2 542 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
- 15%
6 792 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 15%
3 987 Lekë
4 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 15%
5 092 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 15%
7 217 Lekë
8 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 15%
5 007 Lekë
5 890 Lekë
I disponueshëm
- 15%
21 752 Lekë
25 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 15%
7 642 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 15%
7 642 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
- 15%
2 542 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 15%
2 457 Lekë
2 890 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 15%
8 322 Lekë
9 790 Lekë
I disponueshëm
- 15%
3 987 Lekë
4 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 15%
3 307 Lekë
3 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 15%
3 307 Lekë
3 890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 15%
6 537 Lekë
7 690 Lekë
I disponueshëm
- 15%
9 852 Lekë
11 590 Lekë
I disponueshëm
- 15%
5 942 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm
- 15%
15 547 Lekë
18 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 15%
13 082 Lekë
15 390 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Vidator me Bateri Somafix SFS48A

Vidator me bateri per montimin e vidave

Marka Somafix modeli SFS48A, ngjyre portokalli me te zeze

Me nje kohe karikimi 3-5 ore

Me doreze si pistoletë e cila mund te rrotullophet, është e barazpeshuar mirë për manovrim më të lehtë dhe ofron manovrueshmëri më të mirë.

Me dizajn kompakt dhe i lehte ne perdorim

Voltazhi 4.8 V dhe goditjet për minut 200r/min

Vjen se bashku me nje valixhe dhe kokat perkatese

Specifikat

Marka Somafix
Garancia 6 muaj
Permasa 47x33x23cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)