1 990 Lekë


Përshkrimi

Bluze termo izoluese

Materiali 100% poliester e cila transferon djersen dhe lageshtine nga trupi ne plesen e jashtme te pelhures nga ku avullon.

Mban lekuren te thate te fresket...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 22259

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

11 produkte te tjere ne te njejten kategori:

12 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 090 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Bluze termo izoluese

Materiali 100% poliester e cila transferon djersen dhe lageshtine nga trupi ne plesen e jashtme te pelhures nga ku avullon.

Mban lekuren te thate te fresket dhe konfort ne kushte te ndryshme.

Veshjet mund te perdoren ne te gjitha llojet e aktiviteteve dhe mund te vishet si ne pune ashtu edhe si veshje sportive

Gjate kohes qe e mbani veshur ju krijohet nje shtrese termale ekstra qe ju mbron ne kushet e ftohta atmosferike

Bluza vjen ne dy ngjyra e zeze dhe blu e erret

Qafa e stiluar, qepje me stil qe nuk bie ne sy

Menge te mbyllura qe sigurojne nje perputhshmeri ekselente

Specifikat

Marka PORTWEST
Materiali Poliester

Produktet që keni parë

Reviews (0)