2 690 Lekë


Përshkrimi

  • Mushama Shiu me Shirita Reflektive IONA
  • 100% Poliestër
  • Hapje me Zinxhire Para
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50795

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

11 produkte te tjere ne te njejten kategori:

12 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 090 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mushama Shiu me Shirita Reflektive IONA

Mushama Shiu me Shirita Reflektive IONA jep një shikueshmëri më të madhe me mbulim të shtuar për shkak të gjatësisë së saj më të gjatë. Duke përdorur pëlhurë të lehtë, kjo pallto është plotësisht i papërshkueshëm nga uji. F438 gjithashtu përmban një kapuç të ambalazhuar, xhepa për ruajtje të sigurt, si dhe unaza dhe carje shpinën e pasme për të shtuar ajrosjen.

    Pelhure e lehte ujeduruese me qepje te izoluara per te ndaluar penetrimin e ujit
    Qepje Hermetike me Shirit per Mbrojtje me te Madhe
    Shirit reflektues per me shume dukshmeri
    Hapje me Zinxhire Para
    2 xhepa per hapsire te sigurte
    Kapuc qe paloset nen jake
    Menge elastike nga brenda
    Vrima dhe hapje mbrapa per ventilim dhe komfort
    Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures

Shell Fabric     100% Poliestër, e Veshur me PVC 210g

Reviews (0)