1 990 Lekë


Përshkrimi

Pantallona dhe Xhakete Klasike Shiu

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50806

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

11 produkte te tjere ne te njejten kategori:

12 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 090 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pantallona dhe Xhakete Klasike Shiu

Kostumi Essentials i shiut ofron vlera, prakticitet dhe durueshmeri ne nje set. Kostumi i shiut me dy pjese mund te paloset lehtesishte per tu perdorur ne mot te lagesht. E disponueshme me paketim per rishitje, ideale per reklamim ne dyqan.

 • Set me xhaket dhe pantallona per komoditet
 • Qepje me Shirit Hermetik per te ndaluar penetrimin e ujit
 • Hapje me Zinxhire Para
 • 2 xhepa per hapsire te sigurte
 • Kapuc qe paloset nen jake
 • Menge elastike
 • Vrima dhe hapje mbrapa per ventilim dhe komfort
 • Rrip beli plotesisht elastik per veshje komfort
 • Te rregullueshme me kopsa
 • Ambalazhimi i produktit eshte i pershatshem per tu reklamuar ne dyqan
 • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures

Produktet që keni parë

Reviews (0)