2 990 Lekë


Përshkrimi

Tuta termo-izoluese antibakteriale.

Materiali 93% Poliester Wicking, 7% Spandex, e trajtuar me Silver Ion i cili lufton eren dhe rrit jetegjatesine.

Ka shtrese te holle qepjeje...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 22262

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

11 produkte te tjere ne te njejten kategori:

12 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 090 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tuta termo-izoluese antibakteriale.

Materiali 93% Poliester Wicking, 7% Spandex, e trajtuar me Silver Ion i cili lufton eren dhe rrit jetegjatesine.

Ka shtrese te holle qepjeje qe nuk bien ne sy

Per rehati gjate kohes qe i mbani veshur dhe siper keni te tjera

Kjo veshje ofron mbrojtje te vecant termike, mban lageshtiren larg dhe lufton eren.

Te ngrohta per dimer dhe te fresketa per vere. Pelhura mundeson edhe perthithjen e djerses duke e nxjerre jashte ate. Kjo lejon perdoruesin te qendroje i ngrohte dhe i thate ne kushte te ftohta atmosferike dhe i fresket ne te nxehte.

Praktike per perditshmerine tuaj ne pune.

Specifikat

Marka Portwest
Materiali 93% Poliester Wicking, 7% Spandex, e trajtuar me Silver Ion

Produktet që keni parë

Reviews (0)