7 490 Lekë


Përshkrimi

Xhakete Shiu Sealtex™ Classic

Stilimi bashkohor dhe rezistenca e jashtezakonshme ndaj ujit  e bejne kete veshje nje zgjedhje te zgjuar per te gjithe.

Pelhura e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 22268

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

11 produkte te tjere ne te njejten kategori:

12 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 090 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Xhakete Shiu Sealtex™ Classic

Stilimi bashkohor dhe rezistenca e jashtezakonshme ndaj ujit  e bejne kete veshje nje zgjedhje te zgjuar per te gjithe.

Pelhura e forte dhe qepjet hermetike jane kombinuar me masat e gjera per rehatine e perdoruesit.

Ofron hapesire rujtjeje per sendet personale dhe ato te punes dhe mbyllja me zinxhir mban jashte te gjithe elementet qe moti mund ti afroje tek ju.

Larje me uje te ngrohte, proces te mesem.

Jo centrifug. Tharje ne tel por nuk pranon hekurosjen

*Veshja eshte e perbere nga nje pelhure ujendaluese dhe me nivel ajrosjeje te ulet

*Pelhura eshte me kapuç qe paloset nen jake

*Qepje hermetike qe ndalon perthithjen e ujit

*Materiali 100% poliester, thurje tricot e veshur me PU fleksibel dhe rezistente. Pelhure 200gm e teknologjise se larte.

*Zinxhire i dyanshem qe do te thote se veshja mund te hapet si lart po ashtu dhe nga poshte-lart

*Veshja mbrojtese ndaj shiut EN 343 eshte standart Europian i cili aplikohet ne ne veshjet qe perdoren kunder shiut dhe kushteve te keqija te motit. Kunder ndikimeve te eres se ftohtit mbi -5 grade celcius. Standarti mundesohet per dy parametra te performances X= Rezistence ndaj eres (3 nivele) dhe Y=Veçori ajrosese (3 nivele) 

Specifikat

Marka PORTWEST
Gjinia Mashkull
Materiali Poliester

Produktet që keni parë

Reviews (0)