4 790 Lekë


Përshkrimi

  • Dyshek me ajer shume i thjeshte dhe praktik
  • Me permasa 185x80x 55cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25561

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

15 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 900 L
2 790 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
3 290 Lekë
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm

Përshkrimi

Dyshek me ajer shume i thjeshte dhe praktik.

Vjen ne tre ngjyra te ndryshme mes se cileve zgjidhni te preferuaren tuaj.

I papershkrueshem nga uji. Nuk ka nevoje per pompe, fryhet shume lehte sic e shikoni edhe ne foto.

Dysheku ka permasa 185x80x55cm. Mban deri ne 200 kg peshe.

Mblidhet kur mbyllet dhe vendoseni ne makine apo ku te deshironi ne nje vend qe ta perdorni serish.

Materiali: Pëlhurë poliester + Shtresë e brendshme PE (anti-ajër i dyfishtë).

Mund ta perdorni ne rere, ne det, kur shkoni ne kamping ne park apo ne pishine.

Si ta fryj?

Nuk ka nevoje per pompe, fryhet shume lehte:

-Hapeni dyshekun e shfryre nga ana qe duhet.

-Vraponi shpejt rreth 15 metra duke i dhene mundesine ajrit qe te futet brenda.  

-Mbylleni me pas pjesen e hapur duke e shtrenguar me lidhesat perkatese dhe keni fryre keshtu dyshekun tuaj.

Zgjedhja e pare per relaksin tuaj ne kamping, me pushime ne natyre apo ku deshironi te shijoni nje dite larg perditshmerise.

Specifikat

Permasat 185x80x55cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)