3 290 Lekë
3 790 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Dyshek me emoji nga Intex

Cool guy me ngjyre te verdhe. Me permasa 68" x 10.5" / 173x27cm          

Per femije dhe te rritur shume i pershtatshem...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25319

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

22 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 900 L
2 790 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 790 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm

Përshkrimi

Dyshek me emoji nga Intex

Cool guy me ngjyre te verdhe. Me permasa 68" x 10.5" / 173x27cm          

Per femije dhe te rritur shume i pershtatshem per ditet e nxehta ne pishina apo plazh 

Material vinyl shume cilesore

Specifikat

Marka Intex

Produktet që keni parë

Reviews (0)