2 490 Lekë


Përshkrimi

Dyshek plazhi ne forme  akulloreje

Nje produkt i markes shum funny ne dizenjo

Ngjituni mbi akullore dhe shijoni ne relax te plote ditet e nxehta te pushimeve

Akullorja ka...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25215

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Dyshek plazhi ne forme  akulloreje

Nje produkt i markes shum funny ne dizenjo

Ngjituni mbi akullore dhe shijoni ne relax te plote ditet e nxehta te pushimeve

Akullorja ka permasa 24.5 x 8.3 x 22.9 cm

Per plazh dhe pishina

Specifikat

Marka Intex

21 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
2 690 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 290 Lekë
4 790 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al