1 890 Lekë


Përshkrimi

Dyshek Plazhi i markes Intex me mbeshtetese

Material rezistent vinyl dhe anti-alergjik

Dysheku ka nje hapsire te vogel ku mund te vendosni nje gote ose nje...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25151

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

22 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 900 L
2 790 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
3 290 Lekë
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 790 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm

Përshkrimi

Dyshek Plazhi i markes Intex me mbeshtetese

Material rezistent vinyl dhe anti-alergjik

Dysheku ka nje hapsire te vogel ku mund te vendosni nje gote ose nje shishe te vogel

I pershtatshem per ditet e nxehta te veres ne bregdet apo pishina

Fryhet mjaft lehte dhe lehtesisht i transportueshem

Specifikat

Marka Intex

Produktet që keni parë

Reviews (0)