5 790 Lekë


Përshkrimi

Komerdare uji Mega Duck

* Komardare ne forme rosaku e markes Intex

* Shijoni ditet e pushimeve ne plazh ose pishina

* Pushoni ne ishullin lundrues

* Komardarja ka dhe dy doreza per ta bere qendrimin edhe me te sigurte

* Fryhet mjaft lehte dhe lehtesisht i transportueshem

* E pershtatshme per persona te rritur

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 25362

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

490 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok

16 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 900 L
2 790 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 790 Lekë
Shitur (32)
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
5 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm

Përshkrimi

Komerdare uji Mega Duck

* Komardare ne forme rosaku e markes Intex

* Shijoni ditet e pushimeve ne plazh ose pishina

* Pushoni ne ishullin lundrues

* Komardarja ka dhe dy doreza per ta bere qendrimin edhe me te sigurte

* Fryhet mjaft lehte dhe lehtesisht i transportueshem

* E pershtatshme per persona te rritur

* Permasat: 221 x 221 x 109 cm

Të gjitha produktet që blihen tek Aladini janë me garanci, dhe i ofrohet mundësia e kthimit sipas kushteve në këtë link

Transporti është i shpejtë nga 2 orë me produktet që kanë etiketën Aladini ekspres deri në 48 orë brënda Shqipërisë dhe 72 orë brënda Kosovës. Shikoni detajet këtu

Për çdo detaj mos hezitoni të na kontaktoni tek numri 044507878

Mos humbisni këtë verë edhe çantat termike të cilat i gjeni këtu

Shikoni testin që i bëri genti këtyre çantave

Specifikat

Marka Intex

Produktet që keni parë

Reviews (0)