2 590 Lekë


Përshkrimi

Dyshek plazhi i markes Intex

Ne formen e nje cope pice per femije dhe te rritur

Per te gjithe ata qe adhurojne pizzat

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 25316

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

22 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 900 L
2 790 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
3 290 Lekë
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 790 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm

Përshkrimi

Dyshek plazhi i markes Intex

Ne formen e nje cope pice per femije dhe te rritur

Per te gjithe ata qe adhurojne pizzat

Një dyshek ideal për t'u çlodhur në ujë me shumë stil 

Prodhuar tërësisht në vinyl, një material i fortë dhe i qëndrueshëm që do të zgjasë për një kohë të gjatë

Permasat:175x145cm

Specifikat

Marka Bestway

Produktet që keni parë

Reviews (0)