2 790 Lekë
3 690 Lekë
Kurseni 900 Lekë


Përshkrimi

Dyshek plazhi i markes Intex

Per te rritur dhe femije

Me ngjyra dhe nje imitim origjinal i shalqirit

I pershattshem per ditet e nxehta te veres ne bregdet apo pishina

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25145

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

22 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
3 290 Lekë
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 790 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm

Përshkrimi

Dyshek plazhi i markes Intex

Per te rritur dhe femije

Me ngjyra dhe nje imitim origjinal i shalqirit

I pershattshem per ditet e nxehta te veres ne bregdet apo pishina

Fryhet mjaft lehte dhe lehtesisht i transportueshem

Me diameter 183 cm dhe trashesi 23 cm

Specifikat

Marka Intex

Produktet që keni parë

Reviews (0)