1 990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 300 Lekë


Përshkrimi

  • Dyshek me ajer i markes Intex.
  • I pershtatshem per plazh apo kamping.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 35797

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Dyshek me ajer i markes Intex.

I rehatshem per 2 persona.

Perbehet prej materiali te forte te gomuar i cili mundeson rehati dhe gjithashtu nuk lejon ujin te depertoi.

Duhet te fryhet nepermjet nje pompe me ajer dhe ka 2 valvula te cilat ndihmojne ne shfryrjen me te shpejte te dyshekut.

I pershtatshem per plazh apo kamping, si dhe ambiente te brendshme.

Permasat e dyshekut 191 x 137 x 22 cm.

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 690 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
2 790 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
1 190 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
4 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 190 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (3)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (19)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.