2 290 Lekë


Përshkrimi

  • Spray mbrojtes ndaj diellit.
  • UVE bllokues me faktor mbrojtes 50+.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 25365

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

1 produkt tjeter ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Spray mbrojtes ndaj diellit.

UVE bllokues me faktor mbrojtes 50+.

I krijuar posacerisht per lekuren delikate e femijeve.

Kjo formule me nje tolerance te larte ofron mbrojtje optimale SPF 50+ kunder UVB/UVA.

Pervec mbrojtjes ndaj diellit ky krem ofron edhe nje hidratim te lekures.

Nuk permban paraben, aromatizues (Fragrance) dhe Phenoxyethanol.

Eshte rezistent ndaj ujit. Hypoalergjik, photostable UVA.

Per nje rezultat sa me te mire keshillohet te perhapet ne fytyre dhe ne qafe 15 minuta para ekspozimit ne diell.

Riaplikojeni shpesh, sidomos pas notit, aktiviteteve sportive ose ferkimit.

Shmangni kontaktet me syte.

150 ml

Reviews (0)